Галети прості «Справжні»

Склад: борошно пшеничне першого ґатунку, висівки пшеничні, ячмінно-солодовий екстракт, пюре плодово яблучне, емульгатор лецитин соєвий, сіль харчова, розпушувачі (карбонат амонію, карбонат натрію), петрушка сушена, орегано.
Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту: білки – 12,00 г, жири – 3,40 г, вуглеводи – 63,10 г.
Калорійність (енергетична цінність) на 100 г продукту: 331,0 ккал ( 1385,0 кДж).
Строк придатності: 6 місяців.
Зберігати в сухих, добре вентильованих складах без стороннього запаху при температурі (18±5)˚С і відносної вологості повітря не вище 75%. Печиво не повинно зазнавати впливу прямих сонячних променів.

Вироблено за ДСТУ 4429. Система управління безпекою та якістю харчової продукції ДСТУ ISO 22000, ДСТУ ISO 9001. БЕЗ ГМО.

2 коментарі до “Галети прості «Справжні»”

  1. Доброго дня, Панове!!!!! Я шанувальниця Вашого чудового печива!!! Довгий час купувала у Велмарті м. Умань, але останнім часом товар не поступає . Знайти печиво Галета в інших торгових закладах марні…. Звертаюсь до Вас з проханням , чи не можна купити печиво , можливо, у фірмовому магзині ТОВ “ЗОВ”, чи в інших представницьких структурах фабрики. також мені дуже подобаються гречані галети. буду дуже вдячка за інформацію. Гарного, плідного дня і чудового настрою!!!! З надією на відповідь, Климик Галина, м.Умань. 0675936083

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *